طراحی سایت و سئو در مشهد| طراحی سایت و سئو | آموزش سئو | سئو در مشهد |طراحی اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن موبایل | طراحی سایت | تجارت الکترونیک | بازاریابی شبکه ای | شبکه های اجتماعی | آموزش بوت استرپ |آموزش html| آموزش css|آموزش jquery| آموزش php |اندوروید | طراحی گیم | طراحی سایت |

طراحي سايت | طراحی گرافیکی صفحات وب

  به طراحي گرافيکي و قالب نمايشي صفحات موجود در وب سايت طراحي سايت مي گويند که معرف محتوا و مطالب آن وب سايت مي باشد. طراح سايت با در نظر گرفت هدف سايت و مخاطبان آن و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنري خود طرحي را ايجاد مي کند که کاربر به هنگام ديدن صفحات وب متوجه اين است که همه صفحات وب در يک سايت مشخص هستند.
طراحي سايت، مجموعه اي از اطلاعات درباره موضوع و يا عنواني خاص مي باشد، طراحي سايت مشخص کننده آرايش و ساختار صفحات وبي است که بوجود آورنده وب سايت خواهند بود. صفحات وب شامل اطلاعاتي در مورد هدف ايجاد وب سايت مي باشد. يک وب سايت همانند کتابي است که هر صفحه وب در حکم برگي از کتاب مي باشد.انواع سايت ها از لحاظ ساختار

 سايت ها را براساس کاربرد و نوع برنامه نويسي به چند دسته تقسيم مي شوند:

 1.سايت هاي ثابت یا استاتیک(Static Website):

   اين نوع از سايت ها يکبار طراحي مي شود و اطلاعات مورد نياز در آن قرار مي گيرد و براي تغيير نياز به برنامه نويس حرفه اي و يا نيمه حرفي است زبان برنامه نوسي اين از سايت ها Html ، CSS ، Jquery است.


 مزایای طراحي سايت هاي استاتيک:

♦  حجم پايين کد
♦  سرعت بارگذاري بالا
♦  بهترشدن وضعيت امتيازدهي موتورهاي جستجو يا رنکينگ
♦ افزايش امنيت
♦ بهرمندي از گرافيک و ظاهري زيبا
از طرفي عدم تغيير سايت توسط افراد عادي، امکان به روز رساني سايت از مديران سايت صلب مي شود. سايت هاي استاتيک براي افراد سازمان ها و شرکتهايي مناسب است که نياز به بروز رساني حداکثر در يک يا دوبار در سال دارند.

 2.سايت هاي پويا (Dynamic Website):

   محتواي سايت هاي دايناميک پس از طراحي توسط افراد عادي با دسترسي به سيستم مديريت محتواي سايت قابل تغيير است. زبان برنامه نويسي طراحي سايت هاي پويا اغلب Asp.net , Asp , Php مي باشد. معمولا طراحان سايت اسکلت سايت را مي سازند و محتوا توسط مديران تغيير مي کند، بنابراين طراح بايد تمام جوانب را در نظر بگيرد به همين دليل از زيبايي سايت کاسته مي شود.

 مزایای طراحي سايت هاي پويا:

♦  محدوديتي براي ايجاد، تغيير يا حذف مطالب، تصاوير و صفحات و غير وجود ندارد
♦  امکان ايجاد صفحات هوشمند، فرم ها و جستجوهاي پيشرفته با توجه به استفاده از زبان هاي برنامه نويسي پيشرفته
♦  کند شدن بارگذاري و امتيازدهي موتورهاي جستجوگر به دليل استفاده زياد از کدها
سايت هاي پويا براي افراد، سازمان ها و نهادهايي مناسب است که نياز به بروز رساني بيش از دوبار در سال دارند.


انواع سايت ها در دپارتمان هيوا آفرينش

  طراحي سايت فروشگاهي:

    امروزه به دليل صرفه جويي در وقت، اکثر متقاضيان کالا ترجيح مي دهند کالاي خود را اينترنتي خريداري نمايند به همين دليل صاحبان تجارت به سمت داشتن فروشگاه اينترنتي سوق داده شده اند.
طراحي سايت فروشگاه اينترنتي جز حياتي ترين مسائل در بازار امروز مي باشد که با اين کار سهم بازار را در اين زمينه بگيرند. طراحي سايت فروشگاهي اين امکان دا به مشتريان مي دهد که بدون واسطه کالاي خود را دريافت کنند. دپارتمان هیوا در این راستا بی تلاش نبوده است و توانسته است سایت هایی متناسب با کسب و کار مشتریان را طراحی نماید از جمله گروه مهندسی سیما پردازش و بهشت کارت در این زمینه می باشند.

  طراحي سايت خبري تبليغاتي:

    امروزه تبلیغات در دنیای بزرگ کسب و کار حرف اول را می زند، بارها شنیده ایم که برای رونق اقتصادی کار خود باید حداقل به همان اندازه و شاید هم بیشتر به تبلیغات بپردازیم.
طراحي سايت خبری، تبلیغاتی از جمله راه های پیشروی در این زمینه می باشد.

  طراحي سايت رزرواسيون:

    مشهد مقدس به دلیل سیاحتی زیارتی بودنش، شهری ست که انواع گردشگران در همه موقع از سال به آنجا می آیند.به همین دلیل برای رعایت حال گردشگران و آسانی استفاده از امکانات شهر مشهد طراحي سايت رزرواسيون انجام می شود.این سایت ها که باید کمتر از چند دقیقه صورت بگیرد برای هتل ها آژانس های رزرو بلیط نوبت دهی در درمانگاه ها و مطب های پزشکان و غیره کاربرد دارد. دپارتمان هیوا با داشتن برنامه نویسان مجرب در این زمینه سایتهایی در این زمینه طراحی کرده است از جمله بریم تاکسی از نمونه کارها در این زمینه می باشد.

  طراحي سايت شخصي:

    هرچند شبکه هاي اجتماعي و وبلاگ ها براي اشخاص به عنوان يک معرفي کننده مطرح است، اما داشتن سايت شخصي به عنوان يک رزومه ديجيتال در سرعت بخشيدن به پيشرفت شغلي افراد کمک خواهد کرد. از فوايد داشتن وبسايت شخصي مي توان به موارد زير اشاره کرد:
   ♦ قابليت جستجو
   ♦ پيداشدن فرصت شغلي براي افراد
   ♦ نمايش مشخصات، رزومه ي فردي، اطلاعات تماس، داشتن گالري تصوير و يا گالري فيلم، نماشي تخصص ها و يا خدمات قابل ارائه

  طراحي سايت صنعتي:

    افزایش رقابت در در بین کارخانجات و کارگاه های تولیدی در داخل و خارج ایران و بخصوص افزایش رقابت بین آنها صنایع مختلف را بر آن داشته است تا محصولات و توانایی های خود را از طریق شبکه جهانی اینترنت به نمایش بگذارند.طراحي سايت صنعتی روشی برای این نمایش می باشد.دپارتمان هیوا با خلاقیت و مدیریت محتوا براساس نیاز مشتری نمونه هایی در این زمینه دارا می باشد که از جمله این نمونه سایت ها می توان به سایت آریا طراح مقصود اشاره نمود.


مطالب پیشنهادی

مشهد، احمد آباد، ابتدای ملاصدرا،ساختمان صدرا

09150021672

Hiva Afarinesh Copyright © 2016